Svetainių kūrimas: webo.lt

Teisingas liemeneles parinkimas

Apimties juosta kyla į viršų

Įsitikinkite, kad apimties juosta nekyla į viršų – pakelkite rankas ir pasižiūrėkite į veidrodį, jeigu apimties juosta pasislinko, tada pasirinkta apimtis – per didelė, reikia mažesnės. Apimties juosta turi eiti horizontalia linija. Jeigu Jūs baiminatės, kad mažesnės apimties juosta įsirėš sudarydama „riebalines klostes“, pabandykite šiek tiek žemiau nuleisti juostą iš nugaros, tada ji atsiras ant siauresnės kūno vietos ir bus mažiau klostelių. Platesnė apimties juosta taip pat padės išvengti klosčių, nes ji padeda paskirstyti apkrovą.


Petnešėlės įsirėžia į pečius

Liemenėlės elastinė juosta po krūtine sudaro 80% krūtinės palaikymo ir tik 20% krūvio tenka petnešėlėms. Jeigu petnešėlės įsirėžia į pečių liniją, tai gali būti, kad apimties juosta yra per didelė, todėl pagrindinis krūvis tenka petnešėlėms. Šiuo atveju reikėtų pasirinkti mažesnės apimties liemenėlę arba tiesiog šiek tiek atlaisvinti petnešėles.


Liemenėlės apačia įsirėžia į kūną

Liemenėlės juosta spaudžia kūną taip, kad neįmanoma po ja užkišti net piršto?

Tada liemenėlės apimtis Jums per maža. Pažvelkite į petnešėles iš nugaros: jos turi būti arba lygiagrečios viena kitai, arba šiek tiek artėti viena prie kitos. Jeigu jos perdaug tolsta viena nuo kitos (kaip raidė V), tai tada greičiausiai jums liemenėlė per maža, per daug stipriai prigludusi. Beje, gali būti, kad tiesiog toks modelis. Todėl atkreipkite dėmesį į kitus požymius, t.y. diskomfortas ir stiprus juostos spaudimas.

 

Liemenėlės apačia yra per žemai, kad užtikrintų krūtinės palaikymą

Pažvelkite į priekinės liemenėlės dalies lankelius. Ar jie yra tiksliai po krūtine, ar pasislinkę žemiau? Jeigu žemiau – vadinasi liemenėlės apimtis yra per maža arba kaušelių dydis per didelis. Gali būti, kad jūs tiesiog neteisingai užsidėjote liemenėlę - įsitikinkite, kad lankelių tikrai negalima pakelti aukščiau.

 

Vidurinė liemenėlės dalis neprigludusi prie kūno

Liemenėlė per visą apimtį turi priglusti prie kūno. Jeigu krūtinė kelia liemenėlės tiltelį, tai problema – per maži liemenėlės kaušeliai.


 

 

 

Lankeliai įsirėžia į kūną

Pažvelkite iš šono į kaušelius – jie turi pilnai apgaubti krūtis ir jokiu būdu neprispausti jų. Lankelis turi tiksliai atkartoti krūties liniją. Jeigu lankelis ne vietoje, tai galbūt reikėtų pasirinkti didesnio dydžio kaušelius. Kita priežastis gali būti – apimties juosta per maža, lankeliai įsitempia ir praranda natūralią formą. O jeigu net ir teisingai pasirinkus liemenėlės dydį lankeliai vis tiek spaudžia krūtinę, vadinasi šis modelis – ne Jums.


Krūtinė krenta iš kaušelio

Tai reiškia – kad kaušeliai per maži. Jeigu Jūs tuo nesate įsitikinusi – ant liemenėlės užsivilkite priglundančią sportinę palaidinukę ir pasižiūrėkite į veidrodį. Marškinėliai Jums „parodys“ krūtinės iškilumus virš liemenėlės kaušelių kontūro.

 

 

Kaušeliai per dideli

Jeigu liemenėlė raukšlėjasi arba ant audinio susidaro klostelės, vadinasi reikia rinktis liemenėlę su mažesniais kaušeliais. Šiuo atveju, liemenėlė neatlieka savo pagrindinės funkcijos – neprilaiko krūtinės, o visos raukšlės matomos po drabužiais.

Jeigu kaušelis gerai priglunda visur išskyrus zonoje, kur jungiasi su petnešėle, tai, greičiausiai, lankelis baigiasi per aukštai Jūsų krūtinei. Kai kurių moterų ši kūno vieta yra pakankamai siaura, todėl joms reikėtų pabandyti pasimatuoti kitokį modelį, pavyzdžiui atviresnį.


Skirtingo dydžio krūtys

Viena krūtis didesnė nei kita? Tai gana dažnai pasitaikanti problema – daugumos moterų krūtys skiriasi pusę dydžio, o pas kai kurias šis skirtumas dar didesnis. Iš pradžių parinkite kaušelį, kad tiktų didesniai krūčiai, o kitą galima pakoreguoti liemenėlės įdėklų pagalba.

 

 

 

 

 

Parengta pagal žurnalą «Lingerie&Tights» №34 2011/12

Atgal

Krepšelis

prekės: 0
kaina: 0,00 € (tuščia)
Daugiau

Jūs nesate klubo narys, todėl prekių kainas matote be 10 procentų nuolaidos.
Elektroninio pašto adresas Slaptažodis

Naujienlaiškis

jūsų el. paštasKlauskite gyvai!
Apatinis trikotažas SERMIJA.LT