Svetainių kūrimas: webo.lt

Apatinio trikotažo matavimosi instrukcija

Mielosios ponios!

Pagal statistiką apie 80 % moterų nešioja ne savo dydžio liemenėles.

Prieš pradedant matuotis – susipažinkite su pagrindiniais liemenėlės elementais.

1. Reguliatoriai – reguliuoja petnešėlių ilgį. 2. Petnešėlė. 3. Lankeliai. 4. Užsegimas (kilputės ir kabliukai). 5. Kaušelis. 6. Tiltelis. 7. Kabliukas. 8. Apimties juosta.

Atsistokite prieš veidrodį, perkiškite rankas per petnešėles.

Liemenėlė turi apjuosti kūną tiesiai po krūtine: šiek tiek pasilenkite į priekį, kad krūtys užpildytų kaušelius ir susekite liemenėlę ant paskutinio kabliuko. Patikrinkite, ar patogi liemenėlės padėtis. Naujas gaminys segamas ant kabliuko, kuris yra arčiausiai krašto, nes laikui bėgant, apimties juosta prasitampo ir tada liemenėlė yra segama ant toliau nuo krašto esančio kabliuko. Venkite labiausiai paplitusios klaidos! Niekada nesekite liemenėlės užsegimo atsukusios į priekį. Sukant ją, greičiau išsitampo apimties juosta ir ji praranda elastingumą. Liemenėlė pasidaro nepatogi. Jeigu dėl kažkokių priežasčių neįmanoma liemenėlės užsegti iš nugaros, tada reikėtų rinktis liemenėlę, kurios užsegimas yra priekyje.

Išsitieskite ir pareguliuokite petnešėlių ilgį. Nuimkite petnešėlę nuo peties taip, kad galėtumėte pasiekti reguliatorių arba paprašykite, kad kas nors Jums padėtų. Tai padaryti reikės tik kartą, po to petnešėlės ilgis visada bus tinkamas. Geriausia tai padaryti matavimosi kabinoje pasinaudojant pardavėjo ar konsultanto pagalba.

Atminkite, kad krūtinę palaiko apimties juosta, o ne petnešėlės! Jų funkcija – tik šiek tiek prilaikyti krūtinę per daug neslegiant pečių.

 

 

Krūtys turėtų pilnai užpildyti liemenėlės kaušelius (išskyrus atviras ir Push up“ tipo liemenėles). Todėl, viena ranka kilstelėkite krūtį, o kita prilaikykite kaušelio lankelį reikiamoje padėtyje. Jūsų speneliai turi būti centre ir žiūrėti į priekį.

Liemenėlės lankeliai turi eiti pagal natūralų krūtinės linkį ir priglusti prie krūtinės ląstos neprispaudžiant krūtų.

 

 

 

Teisingai parinkta liemenėlė pakeis Jūsų gyvenimą!

1. Apimties juosta tvirtai prigludusi prie kūno. 2. Lankeliai prigludę prie krūtinės ląstos. 3. Lankelis apgaubia visą krūtį. 4. Lankeliai tiksliai atkartoja natūralią krūtinės liniją. 5. Viršutinė kaušelio dalis gražiai prigludusi prie kūno. 6. Petnešėlės lygiagrečios viena kitai arba šiek tiek artėjančios viena prie kitos. 7. Apatinė liemenėlės dalis apsiūta tampria elastine juosta kūną apgaubia horizontalia linija. Pakėlus rankas liemenėlė nepasislenka, lieka savo vietoje.

8. Liemenėlės užsegimo apačia susilieja su apimties juosta vieninga linija. 9. Petnešėlės neįsirėžia į pečius. Liemenėlės padėtis taisyklinga, jeigu krūtinės spenelių linija yra viduryje tarp pečių ir alkūnių linijų. Jei speneliai yra žemiau, tai reikėtų sumažinti petnešėlių ilgį, kad nustatyti reikiamą aukštį.

Atminkite, bet koks svorio pasikeitimas ar nėštumas, svari priežastis skubiai peržiūrėti savo garderobą ir iš naujo nusistatyti savo dydį.

Mielos pirkėjos! Nenešiokite apatinių, kurie sukelia bent menkiausią diskomforto jausmą, su laiku šis jausmas tik stiprės. Teisingai parinktas apatinis trikotažas Jums suteiks tikrą malonumą ir nesukels krūties ligų. Jūs verta tikrai gerų apatinių. Mylėkite ir vertinkite save!

 

Parengta pagal žurnalą «Lingerie&Tights» №34 2011/12

Atgal

Krepšelis

prekės: 0
kaina: 0,00 € (tuščia)
Daugiau

Jūs nesate klubo narys, todėl prekių kainas matote be 10 procentų nuolaidos.
Elektroninio pašto adresas Slaptažodis

Naujienlaiškis

jūsų el. paštasKlauskite gyvai!
Apatinis trikotažas SERMIJA.LT