Svetainių kūrimas: webo.lt

Trumpa Sermijos istorija

Mūsų firma buvo įkurta 1994 metų balandžio 20 dieną Kaune.

Žinoma, viskas prasidėjo žymiai ankščiau, kai dabartinės įmonės savininkė Miroslava Vincevič, su tais laikais dar gana populiaria sovietinės gamybos buitine siuvimo mašina „Čaika“, išardžiusi ir išnagrinėjusi keletą lenkų gamybos pavyzdžių, pati pasiuvo pirmąją savo gyvenime liemenėlę, pamatavo ją ir pagal šį pavyzdį pasiuvo dar apie dešimt vienetų...

Iš tiesų, tais visuotiniais neprisotintos rinkos laikais buvo galima parduoti „bet ką ir bet kiek“. Svarbiausia, kad tai būtų pigu... Tačiau tai visiškai nereiškia, kad mes nesistengėme, jog mūsų gaminiai būtų kokybiški ir gražūs. Atvirkščiai – mes labai stengėmės.

Visa tai pastūmėjo sukurti individualią siuvimo įmonę, juo labiau, kad visai netoli, Lietuvos pašonėje, Latvijoje, Liepojos mieste, gana sėkmingai dirbo ir tebedirba, vienintelė buvusi Sovietų Sąjungoje ir dabartinėje postsovietinėje erdvėje nėrinių ir medžiagų, skirtų korsetinių gaminių gamybai, gamykla Lauma, kuri ir dabar išlieka pagrindine mūsų įmonės tiekėja, nors mes nemažai naudojame ir vokiečių, italų, ispanų, austrų bei belgų gamintojų žaliavų.

Be abejo, pirmosios Sermijos liemenėlės dabar sukelia atlaidžią šypseną, bet nuo to laiko daug kas pasikeitė: nuo siūlų, medžiagų ir siuvimo mašinų techninių charakteristikų iki gausios kiniškų gaminių ekspansijos į Lietuvos rinką.

1998 m. Rusijos krizė smarkiai sumažino mūsų pardavimus Lietuvoje, bet 2000 m. rudenį pavyko pasirašyti tiekimo sutartį su VP Market, su kuria bendradarbiavimas tęsiasi iki dabar. Tuo pačiu metu mes persikėlėme iš Kauno r. į Vilnių, kur, paėmę banko paskolą, įsigijome nuosavus gamybinius pastatus.

2004 m. pirmą kartą dalyvavome tarptautinėje apatinio trikotažo parodoje Maskvoje, ten pat tais pačiais metais atidarėme savo atstovybę, skirtą Rusijos rinkai.

2005m. atspausdinome pirmąjį gaminių katalogą, kuriame buvę du modeliai (84-05LK ir 94-05-LKS) dėl savo populiarumo yra gaminami dar ir šiandien.

2006 m. „nutekant“ darbo jėgai į Vakarų Europą, teko itin skubiai ieškoti alternatyvų rytuose.

Buvo priimtas sprendimas atidaryti analogišką įmonę Baltarusijoje, tačiau mentalitetų ir ekonominės santvarkos skirtumai, neleido taip greit, kaip norėjosi, pasiekti teigiamų rezultatų. Prireikė beveik ketverių metų, kad ši įmonė taptų pilnaverčiu gamybiniu padaliniu, kokį mes dabar turime Lietuvoje.

2009 m. pasaulinę krizę visiškai mums netikėtai sušvelnino Baltarusijos rinka, todėl nemažinant pajėgumų mes sugebėjome išlikti konkurencingais.

Šiuo metu abiejose mūsų įmonėse dirba virš 100 žmonių ir mes esame 1 iš 2 lietuviškų įmonių,

galinčių ir sugebančių pramoniniu būdu gaminti korsetinius gaminius.


Atgal

Krepšelis

prekės: 0
kaina: 0,00 € (tuščia)
Daugiau

Jūs nesate klubo narys, todėl prekių kainas matote be 10 procentų nuolaidos.
Elektroninio pašto adresas Slaptažodis

Naujienlaiškis

jūsų el. paštasKlauskite gyvai!
Apatinis trikotažas SERMIJA.LT