Svetainių kūrimas: webo.lt

Nugirsta istorija...

Gailestingumas

Vieną dieną namo žmona grįžo anksčiau nei įprastai ir užtiko savo vyrą lovoje besimylint su kita, labai patrauklia, jauna moterimi. Ir pasijuto be galo įskaudinta ir nusiminusi..

" Tu esi niekingas kiaulė! " visa gerkle rėkė ji. " Kaip tu drįsai šitaip su manimi - ištikima žmona ir tavo vaikų motina pasielgti? Aš tave palieku. Noriu skyrybų!"

Tuomet vyras jai sako - " Mieloji paklausyk manęs, aš tau paaiškinsiu kaip viskas įvyko."

"Puiku, klausau", - sumurmėjo ji, - "tačiau tai bus paskutiniai tavo žodžiai ištarti man!"

Ir tuomet vyras pradėjo pasakoti -"Taigi, jau ruošiausi sėsti į mašiną ir važiuoti namo, kai staiga prie manęs priėjo ši jauna mergina ir paprašė manęs ją pavėžėti. Ji atrodė tokia nusiminusi ir bejėgė, kad man jos taip pagailo ir aš sutikau ją pavežti. Pastebėjau, kad ji labai liesa, prastai apsirengusi ir labai purvina.

Ji prasitarė, kad yra nevalgiusi jau tris dienas! Taigi man jos pagailo, aš parsivežiau ją namo ir pašildžiau jai kalakutienos kepsnelius, kuriuos tau vakar paruošiau vakarienei, ir kurių tu nevalgei, nes bijojai priaugti svorio. Ši vargšė mergina sušlamštė juos akimirksniu.

Kadangi ji buvo tokia nešvari, pasiūliau jai išsimaudyti duše, ir kol ji maudėsi aš pastebėjau, kad jos drabužiai yra labai purvini, skylėti, taigi aš juos išmečiau. Kadangi, jai reikėjo kažkuo apsirengti, aš atidaviau jai tavo firminius dizainerio siūtus džinsus, kurie tavo spintoje guli jau kelis metus, ir kurių tu nedėvi, nes jie tau per daug aptempti. Taip pat daviau jai apatinius drabužius, kuriuos padovanojau tau mūsų metinių proga, ir kurių tu nedėvi, nes aš turiu prastą skonį. Dar suradau seksualią mano sesers tau Kalėdoms dovanotą palaidinę, kurios tu nedėvi tik dėl to, kad nori paerzinti mano seserį, ir dar padovanojau jai batus, kuriuos pirkai brangioje parduotuvėje ir neavi dėl to, kad darbe kažkas turi tokius pačius."

Vyras giliai įkvėpė ir tęsė toliau - "Ji buvo tokia dėkinga už mano supratingumą ir pagalbą, ir kai aš ją palydėjau iki durų ji atsisuko į mane ir su ašaromis akyse paklausė - „Atsiprašau....bet gal turite dar ką nors kuo jūsų žmona nesinaudoja...? "

 

P.S. Parodykite savo brangiausiajam Sermijos klubo prekių katalogą, tegul jis išrenka Jums skoningą ir elegantišką dovaną! :)

Atgal

Krepšelis

prekės: 0
kaina: 0,00 € (tuščia)
Daugiau

Jūs nesate klubo narys, todėl prekių kainas matote be 10 procentų nuolaidos.
Elektroninio pašto adresas Slaptažodis

PERKANT DAUGIAU NEI UŽ 50 EUR  PRISTATYMAS NEMOKAMAS!

Naujienlaiškis

jūsų el. paštasKlauskite gyvai!
Apatinis trikotažas SERMIJA.LT