Svetainių kūrimas: webo.lt

Įspūdžiai iš parodos Kaune „Moters pasaulis 2011"

Paroda MOTERS PASAULIS 2011 Kaune


Ir nustebino, ir įkvėpė...

Jeigu užmerktume akis į B salės varganą būklę, prastą šildymą ir siaubingą privažiavimą; apsaugos nesugebėjimą kontroliuoti automobilių srauto ir kai kurių parodos dalyvių kauniečių stebėtiną egoizmą bei labai aukštą savivertę kitų parodos dalyvių atžvilgiu (dėl automobilių statymo eksponatų iškrovimo ir pakrovimo vietoje), tai be didelės ironijos būtų galima šią parodą drąsiai palyginti su panašia paroda Maskvoje, o Minsko Beltexlegpromas šiame kontekste atrodytų daugiau negu kukliai: tiek siūlomos produkcijos, tiek tos produkcijos paklausos požiūriu.

Kaip pajuokavo vienas mūsų svečias ir klientas iš Maskvos po apsilankymo parodoje: „Nežinau, kiek čia ko skirta moterims, bet Paryžius ilsisi!

Paroda nustebino ne tik dalyvių gausa, bet dar daugiau lankytojų srautu. Tai labiau priminė Kalėdinės prekybos iškankintus didžiuosius prekybos centrus nei kuklų lengvosios atletikos maniežą, kuris dėl savo „unikalių“ architektūrinių bei interjero sprendimų mažų mažiausiai turėjo būti nugriautas dar praėjusio amžiaus viduryje ir šita paroda galėjo užimti deramą vietą naujausioje Žalgirio arenos istorijoje.

Mūsų įmonei (nors mes rinkoje jau nuo 1993 m.) tai buvo pirmoji patirtis lietuviškoje parodoje ir pirmoji tiesioginė pažintis su tikruoju Lietuvos pirkėju.

Kaip sakoma: savo žemėje pranašu nebūsi, galbūt todėl mes labiau žinomi Rusijoje negu čia, Lietuvoje, ką patvirtino ir nustebę kai kurių moterų žvilgsniai bei jų komentarai: Ar čia Lauma?“ Nors Dievaži, mažiausiai 232 vietose parašyta, kad Sermija... O kieno čia gamyba? Ar latvių?“ – po tokių klausimų pradedi suprasti kolegas iš firmos Flos Veris ir jų iškabintą stendo dydžio plakatą Pagaminta Kaune, kurio dydį būtu galimą sulyginti tik su užrašu KAUNAS šalia autostrados KlaipėdaVilnius...

Manytina, kad jiems praeitoje parodoje buvo užduodami panašūs klausimai.

Tad, kaip matome, veikti yra ką?

Mūsų tikslas parodoje buvo pristatyti naujausią savo projektą Sermijos klu. Svarbiausia buvo ne kuo daugiau parduoti, o kuo daugiau Lietuvos moterų supažindinti su mūsų produkcija ir jos privalumais, registruojant jas į klubo narių sąrašą ir taip suteikti kuo daugiau nuolaidų bei privilegijų, įsigyjant mūsų produktus.

Dirbome septyniese be atokvėpio minutės...

Buvome nustebinti, kad labai daug moterų elementariai nežino savo liemenėlės dydžio, o jeigu ir žino, tai geriausiu atveju tai atspindėjo šviesų prisiminimą iš jos paauglystės ir jokiu būdu neatitiko realios padėties.

Liemenėlių pardavėjų akyse moterys, turinčios mažesnę krutinę, visada linkusios ją pasididinti, o turinčios didesnę pasimažinti.

Buvo nelengva įtikinti išrankią Kauno ponią, kad jos 85 C tai nėra tai, kas jai turėtų būti patogu ir, be abejo, buvo malonu stebėti, kaip galų gale, po ilgų derybų ir matavimų, moterys palikdavo kabiną švytinčiu veidu ir labai nuoširdiai dėkodavo mūsų specialistei, anot jų, parinkusiai tokią patogią liemenėlę. Bet dar įdomiau būdavo stebėti jų reakciją, kai jos sužinodavo, jog85 C ar 85 D, tai visai ne 85 C ar 85 D, o 85 G arba net H! O kai kurių moterų požiūris į mūsų siūlomus produktus ir išvis buvo pripildytas visiškos nevilties ir netikėjimo, kad apskritai pasaulyje būna patogių liemenėlių...

Apie kokį patogumą tenka kalbėti, kai moteris „užsitempia“ keturiais dydžiais per mažą liemenėlę, lankeliai įsirėžia į krūtis mažiausiai 34 cm virš krūtinės ląstos ir ji dievagojasi, kad tai jos dydis ir apie kitokį ji nenori net girdėti ir kad jai liemenėlė su lankeliais apskritai yra netinkama, ir ji net nebandys matuotis nieko panašaus, nebent mes galėtume jai pasiūlyti liemenėlę be lankelių, ir patikėkite, tenka įdėti nemažai pastangų įrodinėjant, kad jos amžiaus moteriai mes galime pasiūlyti ne tik patogią liemenėlę su lankeliais, kuri visiškai naujai suformuos jos krutinę, bet dar bus ir patogi bei suteiks jai visiškai naujus pojūčius...

Teko ir nusivilti, nes vienai moteriai taip ir nepavyko parinkti jos krutinės tipui tinkamos liemenėlės, tačiau nereikia nusiminti, tokia tikrai yra ir mes būtinai ją pagaminsime!

Įkvėpti sėkmes Kaune, mes jau ruošiamės savo projekto pristatymui Klaipėdoje, ir kviečiame visas Klaipėdos krašto moteris, turinčias gerąją prasme problematiškas krūtines( o mūsų nuomone, krutinės dydis nuo dydžio E jau gali būti priskirtas prie probleminių, kuriai nėra taip paprasta parinkti patogią ir funkcionalią liemenėlę) aplankyti mus nuo gruodžio 16d. iki 23 d. Kalėdinėje mugėje Taikos prospekte, Elektromarkt antro aukšto patalpose.

Iki susitikimo Klaipėdoje!

Sermija


Atgal

Krepšelis

prekės: 0
kaina: 0,00 € (tuščia)
Daugiau

Jūs nesate klubo narys, todėl prekių kainas matote be 10 procentų nuolaidos.
Elektroninio pašto adresas Slaptažodis

Naujienlaiškis

jūsų el. paštasKlauskite gyvai!
Apatinis trikotažas SERMIJA.LT