Svetainių kūrimas: webo.lt

Sermijos klubo taisyklės:

 1. Sermijos klubo nario privilegijos:

  a) Perkant Sermijos produkciją, klubo nariui suteikiama 10 % nuolaida.

  b) Klubo narys papildomai gauna 10 % bonusų nuo kiekvieno jo tiesiogiai rekomenduoto naujo klubo nario užsakytų prekių sumos. (Dėmesio! Visi pirkimai ir sukauptos nuolaidos generuojamos automatiškai. Klubo narys bet kada gali pasižiūrėti savo registracijos skiltyje, už kokią sumą jo rekomenduoti klubo nariai yra nusipirkę prekių ir kiek už tai priklauso bonusų. 1 bonusas lygus 1Euras).

  Šiuos, taip vadinamus Sermijos bonusus, klubo narys kaupia ir gali panaudoti savo užsakymams apmokėti. Sumokėjęs už vieną gaminį 1 eurą, likusią sumą galite padengti sukauptais bonusais. Jeigu Sermijos bonusų buvo sukaupta daugiau nei galite panaudoti per vieną užsakymą, tai juos panaudoti turėsite galimybę kitam savo užsakymui.

 2. Sermijos klubo nariu galima tapti užsiregistravus per Jums atsiųstą vardinę elektroninę nuorodą arba, jei Jūs jau esate užsiregistravę Sermijos klubo svetainėje (bet dar nesate klubo narys,o tik paprastas registruotas vartotojas), tai galite padaryti per aktyvacijos kodą, kurį Jums gali atsiųsti jau patvirtintas Sermijos klubo narys (jeigu tokio nepažįstate, kreipkitės el.paštu: info@sermija-klubas.lt ).

  10 % nuolaida Jums bus taikoma iš karto, kai tik užpildysite visus registracijos laukelius. Galimybė kaupti Sermijos bonusus bus suteikta po registracijos patvirtinimo.

 3. Registracija patvirtinama per 3 darbo dienas nuo pirmojo, kaip klubo nario, užsakymo apmokėjimo dienos.

 4. Patvirtintas klubo narys turi galimybę siųsti (rekomenduoti) savo vardu el.nuorodą (referlink) suinteresuotiems asmenims, nuo kurių užsakymų, gavus apmokėjimą, bus kaupiami Sermijos bonusai.

 5. Jokios klubo nario teisės ir įsipareigojimai negali būti perduoti tretiesiems asmenims.

 6. Klubo narys sutinka, kad Sermija, tinkamai įspėjus, turi teisę, priklausomai nuo ekonominių bei kitų aplinkybių pasikeitimo, vienašališkai pakeisti ar papildyti šias taisykles.

 7. Klubo narys turi teisę bet kada nutraukti savo veiklą Sermijjos klube apie tai raštu (el.paštu) pranešęs Sermijai.

 8. Klubo narys pasižada elgtis sąžiningai ir garbingai. Etikos nesilaikymas yra besąlyginis pagrindas nutraukti klubo nario veiklą Sermijos iniciatyva.

 9. Klubo narys neprieštarauja, kad tinklapio administratorius užblokuos jo registracijos kortelę, ir anuliuos visus nesąžiningai sukauptus Sermijos bonusus, jeigu tik įtars klubo narį užsiimant veikla, kuri prieštarauja,jo manymu, sąžiningumo ir abipusio naudingumo principams.

 10. Klubo narys neprieštarauja, kad Sermija naudotųsi jo asmens duomenimis išimtinai prekybos apskaitos ar marketingo tikslams.

Atgal

Krepšelis

prekės: 0
kaina: 0,00 € (tuščia)
Daugiau

Jūs nesate klubo narys, todėl prekių kainas matote be 10 procentų nuolaidos.
Elektroninio pašto adresas Slaptažodis

Naujienlaiškis

jūsų el. paštasKlauskite gyvai!
Apatinis trikotažas SERMIJA.LT