Svetainių kūrimas: webo.lt

Sermijos klubas - kas tai?

 

Jūs tikriausiai pagalvojote: „Tai bendravimo vieta, kur susirenka bendraminčiai ir gerbėjai...“ Ir viskas!

NE, NE VISKAS! Mes norime Jums pasiūlyti unikalią galimybę gauti atlygį už Jūsų lojalumą.

Netgi tada, kai Jūs nieko nepirksite, Jūsų bonusų skaičius gali sparčiai didėti ir nepamirškite, kad 1 Sermijos bonusas lygus 1€.

Kaip tai veikia?

Tai labai paprasta ir labai įdomu.

Aišku, būtų nesąžininga, jeigu mes sakytume Jums, kad nieko nereikės veikti, o tik atsidarius savo registracijos kortelę stebėti, kaip į Jūsų sąskaitą vienas po kito įkrenta bonusai...

Sudėtingiausia yra gauti rekomendaciją.

Kam ji reikalinga?

Rekomendacija reikalinga tam, kad Jūs tikrai žinotumėte, ką perkate, ir niekas geriau Jums apie tai nepapasakos, kaip Jūsų draugė ar kitas Jums artimas žmogus, kuris žino mūsų gaminius ir pasitiki jais. Jeigu tokio nepažįstate, kreipkitės per Facebook'ą į mūsų gerbėjus ir pabandykite su jais apie tai pasikalbėti, nes viena yra, kai apie produktą Jums kalba pardavėjas, ir visai kita, kai apie tai kalba toks pat pirkėjas kaip ir Jūs... Tik gavęs rekomendaciją Jūs galite tapti klubo nariu!

Kaip tai veikia?

1. Jūs turite gauti internetinę nuorodą (referlink) iš žmogaus, kuris jau yra užsiregistravęs Sermijos klube ir bent kartą įsigijęs prekių mūsų elektroninėje parduotuvėje.

2. Paspaudęs nuorodą, Jūs patenkate į Sermijos klubo puslapį ir užsiregistruojate. Nuo šiol Jūs tampate klubo nariu ir gaunate pastovią 10% nuolaidą.

3. Ir kai tik pirmą kartą įsigysite prekių mūsų elektroninėje parduotuvėje, įgysite teisę siųsti nuorodas (referlink) norintiems tapti mūsų klubo nariais.

Ką tai Jums duoda?

1. Žmogus, užsiregistravęs pagal Jūsų nuorodą ir įsigijęs prekių mūsų elektroninėje parduotuvėje, papildo Jūsų Sermijos sąskaitą 10% nuo savo pirkinių sumos, bonusų pavidalu. Ir kartais tenka maloniai nustebti, kai Jums net nežinant, kažkas apsipirko, o Jūs, atsidarę savo registracijos kortelę, pamatote, kad Jūsų sąskaita pasipildė, pvz., 5-iais bonusais (kas atitinka 5€ ). Visa tai kontroliuojama automatiškai.

2. Jūs visada galite sukauptais bonusais atsiskaityti už mūsų gaminius. Sumokėkite už gaminį 1 Eurą, o likusiai sumai apmokėti panaudokite sukauptus bonusus.

Sermija Jums siūlo galimybę įsigyti aukščiausios kokybės apatinius už ypač patrauklią kainą. Be to, Jūs šitaip gaunate progą uždirbti: tiesiog pasiūlykite Sermijos produkciją savo draugėms, giminaitėms ir pažįstamoms, toms, kurioms linkite viso ko geriausio. Pasidalinkite įspūdžiais, kuriuos patyrėte su Sermija.

APIE TAISYKLES SMULKIAU....

Atgal

Krepšelis

prekės: 0
kaina: 0,00 € (tuščia)
Daugiau

Jūs nesate klubo narys, todėl prekių kainas matote be 10 procentų nuolaidos.
Elektroninio pašto adresas Slaptažodis

PERKANT DAUGIAU NEI UŽ 35 EUR  PRISTATYMAS NEMOKAMAS!

Naujienlaiškis

jūsų el. paštasKlauskite gyvai!
Apatinis trikotažas SERMIJA.LT