Svetainių kūrimas: webo.lt

Geri apatiniai - ne kaprizas

Apatiniai drabužiai. Apie juos kalbėti drovu, gal net lengvabūdiška, nepadoru... Apatiniai drabužiai dažnai nepagrįstai nuvertinami. Teisingai parinkti apatiniai gali ne tik pakeisti Jūsų išvaizdą, bet ir Jūsų nuotaiką, suteikti pasitikėjimo savimi ir netgi pakeisti Jūsų gyvenimą.

Kiek daug yra žmonių, kurie mano, kad jų apatinių niekas nepamatys; moterys, kurioms net į galvą nešautų mintis viešumoje pasirodyti su apdriskusia palaidine ar nutįsusiu sijonu, dažnai dėvi išsitampiusias, beformes liemenėles ir užskalbtas per dideles ar per mažas kelnaites. Jeigu Jūs manote, kad po stilingais, gražiais rūbais nesimatys susiraukšlėję ar įsiveržę į kūną apatiniai – tai tikrai klystate. Yra tokių, kurios sako: „Jeigu liemenėlę dar galima užsidėti, tai ir gerai! Kas gi ją mato? Koks skirtumas?“ Didelis! Svarbiausia – Jūs tai žinosite! Nors aplinkiniai nematys, kokiais Jūs apatiniais, bet jie tikrai pastebės, kaip pasikeitė Jūsų eisena, figūra ir netgi mąstysena. Ir tas pasikeitimas tiesiog pribloškiantis!

Ir tebūnie kažkam atrodys, kad geri apatiniai – tik kaprizas, iš tikrųjų, tai realus būdas kontroliuoti savo gyvenimą.

Beveik visos moterys yra nepatenkintos savo išvaizda. Visada atsiranda kas nors tokio, kas moterį verčia jaustis netobula: nepakankamai patrauklia, nepakankamai mylima, nepakankamai plona, nepakankamai turtinga ar protinga. Žema savivertė neleidžia mums džiaugtis gyvenimu, todėl mes vis laukiam, kad kas nors mus įvertintų, pagirtų... Gana save graužti, pradėkime veikti! Pats greičiausias būdas patikti sau yra išsirinkti tinkamus apatinius. Kai ką paslėpsim, kai ką paryškinsim, o kai ką, jei reikės, ir padidinsim... Jausmas – nuostabus, pasikeitimai akivaizdūs ir džiuginantys. Apatiniai rūbai – tai mūsų kūno papuošalai, kurie verti dėmesio. Ir tegul kas nors pasakys, kad nuostabūs naktiniai marškinėliai yra tik moteriška užgaida. Tai netiesa, jeigu moteris jaučiasi puikiai, vadinasi buvo verta juos įsigyti. Ir tai kainuoja žymiai pigiau nei apsilankymas pas gerą psichoterapeutą. Puikūs apatiniai ir yra psichoterapija :)

Daugelis moterų mano, kad, jei neatitinki 60x90x60 standartų, tai neturi teisės nešioti gražių, prabangių apatinių. Kūno formas pakeisti sunku ir užtrunka ilgai, bet tinkamai pasirinkus liemenėlę ar kelnaites, galima akimirksniu pakoreguoti savo figūrą. Ar žinote, kad tinkamai parinkta liemenėlė vizualiai gali „sutirpdyti“ net iki 5 kg viršsvorio? O jeigu krūtinė maža – liemenėlė taip pat pagelbės. Neieškokite savyje trūkumų, norėdamos juos visada surasite, bet ieškokite apatinių, kurie pabrėžtų Jūsų privalumus: pakeltų, padidintų ar nukreiptų dėmesį ten, kur Jūs norite. Ir jeigu dar neradote savo liemenėlės – nenusiminkite, tokia tikrai yra!

Atgal

Krepšelis

prekės: 0
kaina: 0,00 € (tuščia)
Daugiau

Jūs nesate klubo narys, todėl prekių kainas matote be 10 procentų nuolaidos.
Elektroninio pašto adresas Slaptažodis

PERKANT DAUGIAU NEI UŽ 50 EUR  PRISTATYMAS NEMOKAMAS!

Naujienlaiškis

jūsų el. paštasKlauskite gyvai!
Apatinis trikotažas SERMIJA.LT