Svetainių kūrimas: webo.lt

Figūros ypatumai

Nedidelio dydžio krūtinei tiks Push up tipo liemenėlė su pagalvėlėmis, ji pakelia krūtinę ir suteikia jai daugiau apimties. Pasirinkusios atvirą Balconette tipo liemenėlę, galėsite dėvėti atvirus drabužius, gražiai apnuoginančius dekoltė.

Didelio dydžio krūtinei ypač tiks Soft ir Balconette tipo liemenėlės. Plačios petnešėlės neįsirėžia į pečių liniją, speciali konstrukcija sumažina apkrovą nugarai. Tarp kaušelių esantis tiltelis turi būti iš tvirto audinio, kaušelių apatinė dalis sutvirtinta, kad stabiliai prilaikytų krūtinę.

Jeigu Jūsų siauri ar nuleisti pečiai, kad nenuslystų petnešėlės, rekomenduojame rinktis liemenėles, kurių petnešėlės tvirtinasi per kaušelio vidurį. Nesirinkite modelių, kuriuose petnešėlės yra šonuose. Taip pat tiks liemenėlės su nuimamomis (jas galima sukryžiuoti) arba su silikoninėmis petnešėlėmis.

Turinčioms nedidelį pilvuką, rekomenduojame rinktis pažeminto arba paaukštinto liemens kelnaites. Reikėtų vengti vidutinio aukščio kelnaičių, nes jos dar labiau išryškina pilvą ir riebalines raukšles.

Plokščiam užpakaliukui, kad Jūsų figūra būtų gražesnė, siūlome nešioti kelnaites, kurių užpakalinėje dalyje yra vertikali siūlė, o šonuose – guma, tai vizualiai suteikia putlumo.

Atgal

Krepšelis

prekės: 0
kaina: 0,00 € (tuščia)
Daugiau

Jūs nesate klubo narys, todėl prekių kainas matote be 10 procentų nuolaidos.
Elektroninio pašto adresas Slaptažodis

Naujienlaiškis

jūsų el. paštasKlauskite gyvai!
Apatinis trikotažas SERMIJA.LT