Svetainių kūrimas: webo.lt

Išsirinkite tinkamą liemenėlės dydį

Viena didžiausių klaidų – liemenėlės dydžio nusistatymas ir pasirinkimas manant „ai, bus gerai“ arba „reikia mažesnės, kad labiau pakeltų krūtinę.“

Netinkamas dydis gali būti viena iš netaisyklingos ir estetiškai negražios krūtinės formos priežasčių. Pasak medikų, dėl per mažo liemenėlės kaušelio dydžio ar dėl pernelyg tampraus susegimo gali suprastėti kraujo cirkuliacija krūtinės srityje ir atsirasti nugaros bei sprando skausmai. Pasirinkti per laisvą liemenėlę taip pat nepatartina – ją dėvint krūtinė bus tarsi praradusi formą ir apimtį.

  1. Liemenėlė Jūsų kūną turi apjuosti horizontalia linija. Jeigu ji nugaroje kyla į viršų, tai liemenėlės apimtis per didelė, o jeigu žemyn – tai per maža.

  2. Kaušelių lankeliai turi atkartoti krūtinės kontūrus po krūtine (bet ne ant jos). Sužinokite savo dydį.

  3. Liemenėlę užsekite patogiausioje kabliukų pozicijoje (yra dvi galimos).

  4. Sureguliuokite petnešėlių ilgį: krūtinė turi būti ne per žemai ir ne per aukštai. Jeigu reguliuojant petnešėles pasikelia liemenėlės nugarinė dalis, vadinasi, neteisingai sureguliuota apimtis – reikėtų siauresnės.

  5. Tam, kad būtų teisinga krūtinės padėtis liemenėlės kaušeliuose, šiek tiek pasilenkite į priekį, kad krūtinė „įkristų“ į kaušelius.

Atgal

Krepšelis

prekės: 0
kaina: 0,00 € (tuščia)
Daugiau

Jūs nesate klubo narys, todėl prekių kainas matote be 10 procentų nuolaidos.
Elektroninio pašto adresas Slaptažodis

Naujienlaiškis

jūsų el. paštasKlauskite gyvai!
Apatinis trikotažas SERMIJA.LT