Svetainių kūrimas: webo.lt

Apie mus

 

Niekas neišduoda moters taip kaip apatiniai; jie pasako daugiau nei tūkstantis valandų, praleistų ant psichiatro kušetės... (K.Tessaro)

Juk tai ne tik sveikata ar patogumas, bet ir kiekvienos moters intymusis alter ego.

Mes ieškojome geriausio kainos ir kokybės santykio. Posakis: „Nesu tokia turtinga, kad pirkčiau pigius daiktus“ – kaip niekad aktualus.

Mūsų firma buvo įkurta 1994 metų balandžio 20 dieną. Visus tuos metus mes dirbome ir stengėmės sukurti kuo patogesnę liemenėlę skirtą kasdieniam nešiojimui. Mūsų prioritetas visada buvo patogumas... Būtent patogumas ir kokybė – svarbiausi tikslai, nes liemenėlės gamyboje šios sąvokos viena be kitos yra beprasmės. Įsivaizduokite save su labai gražiais ir madingais batais, kurie Jums spaudžia, trina ir yra tiesiog nepatogūs. Vakare, juos nusiavusios, pajausite neapsakomą palengvėjimą. Ir kažin, ar kitos dienos ryte susigundysite dar kartą apsiauti gražiuosius batus. Apatiniams drabužiams tai ypač aktualu, nes skirtingai negu batai, kuriuos gali matyti aplinkiniai (o moteris dėl savo įvaizdžio yra pasiruošusi daug ką iškęsti), apatinio trikotažo nemato niekas (na, beveik niekas). Ir, jeigu jis nepatogus, aplinkinių susižavėję žvilgsniai (kaip tai buvo batų atveju) nebekompensuos to nepatogumo. Ir, žinoma, nepasitenkinimas bus dar didesnis.

Mums taip pat svarbu funkcionalumas ir gera savijauta. Žinoma, visada stengiamės, kad mūsų gaminiai būtų gražūs bei elegantiški, bet tuo pačiu išliktų patogūs. Kokybiški apatiniai drabužiai visada suteiks patrauklumo ir išskirtinumo jausmą, netgi jei jų niekas nematys, Jūs jausitės pasitikinti savimi ir pasiruošusi bet kokiam gyvenimo posūkiui... (Mes kalbame apie elegantiškus ir tuo pačiu paprastus bei patogius, puikiai tinkančius apatinius, nepainiokite jų su pigiais, vulgariais niekučiais iš vyriškų žurnalų).

Be abejo, neįmanoma sukurti liemenėlės, kuri būtų patogi ir tiktų absoliučiai visoms moterims.

Liemenėlių gamintojai skaičiuoja iki 9 pagrindinių moters krūtinės tipų, todėl labai svarbu perkant liemenėlę yra parinkti tinkamą Jūsų krūtinės tipui liemenėlę ir ne mažiau svarbu, o gal net ir svarbiausia, tai teisingas dydžio parinkimas. Moterys, turinčios mažesnę krutinę, dažnai linkusios „pasididinti“ ją pardavėjo akyse ir, atvirkščiai, turinčios didesnę – pamažinti, o dėl netinkamai pasirinktos liemenėlės kalčiausi lieka gamintojai... Sužinok savo liemenėlės dydį.

Šis klubas-parduotuvė yra skirtas toms moterims, kurios tikrai žino ir yra ne kartą išbandžiusios mūsų produkciją, pasitiki ja ir drąsiai galėtų rekomenduoti Sermijos gaminius artimiausiems savo žmonėms.
Trumpa Sermijos istorija

Mūsų firma buvo įkurta 1994 metų balandžio 20 dieną Kaune. Žinoma, viskas prasidėjo žymiai ankščiau, kai dabartinės įmonės savininkė Miroslava Vincevič, su tais laikais dar gana populiaria sovietinės gamybos buitine siuvimo mašina „Čaika“, išardžiusi ir išnagrinėjusi keletą lenkų gamybos pavyzdžių, pati pasiuvo pirmąją savo gyvenime liemenėlę, pamatavo ją ir...

„Pelenė 2012“

Vilniuje, kovo 16-18 dienomis, Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO įvyko 19-oji tarptautinė grožio industrijos paroda „Pelenė 2012“ . Pasak parodos projekto vadovės Nijolės Gavelienės, šiemet paroda gerokai ūgtelėjo. Parodoje buvo visko ko tik moters širdis geidžia. Grožio versle ir toliau stiprėja sveikos gyvensenos, ekologijos, natūralumo...

Įspūdžiai iš parodos Kaune „Moters pasaulis 2011"

Paroda „MOTERS PASAULIS 2011“ Kaune Ir nustebino, ir įkvėpė... Jeigu užmerktume akis į B salės varganą būklę, prastą šildymą ir siaubingą privažiavimą; apsaugos nesugebėjimą kontroliuoti automobilių srauto ir kai kurių parodos dalyvių kauniečių stebėtiną egoizmą bei labai aukštą savivertę kitų parodos dalyvių atžvilgiu (dėl automobilių statymo...

Paroda „Moters pasaulis 2011“

Lapkričio 10–13 dienomis Kaune vyko paroda moterims. Sulaukėme daug „Sermijos“ gerbėjų, taip pat ir tokių, kurios pirmą kartą išgirdo šį vardą. Džiugu, kad dauguma drąsiai matavosi gaminius, domėjosi klubo veikla, dalijosi savo potyriais ir pageidavimais. Smagu, kad buvo ir vyrų, kurie lydėjo savo drauges, žmonas – ačiū jiems už kantrybę :) Mūsų stende...

Atgal

Krepšelis

prekės: 0
kaina: 0,00 € (tuščia)
Daugiau

Jūs nesate klubo narys, todėl prekių kainas matote be 10 procentų nuolaidos.
Elektroninio pašto adresas Slaptažodis

PERKANT DAUGIAU NEI UŽ 35 EUR  PRISTATYMAS NEMOKAMAS!

Naujienlaiškis

jūsų el. paštasKlauskite gyvai!
Apatinis trikotažas SERMIJA.LT