Svetainių kūrimas: webo.lt

Mademoiselle chante le blues

Patricijos Kas (Patricia Kass) kompozicija „Mademoiselle chante le blues“ tapo įkvėpimo šaltiniu kompanijos dizaineriams ir konstruktoriams kuriant nėriniuotą apatinių kolekciją, kurią mes taip ir pavadinome „Mademoiselle chante le blues“ – „Bliuzą dainuojanti mergina“.

Garsų melodija sukuria nuotaiką, atspindėdama nepakartojamą ir kiekvieną kart naują įvaizdį, nuosekliai pereidama į spalvų melodiją: paslaptinga ir mįslinga juoda, vaizduotę žadinanti ir intriguojanti raudona, moteriška ir subtili balta.

Spalvų ir atspalvių žaismas bei jų dermė sukuria šviesos efektus, o į nėrinius įpinti blizgūs siūlai, suteikiantys veidrodžių mirgėjimo įspūdį, deriniuose su šilko švelnumo viskozės pluoštu, daro šią kolekciją jaudinančia ir erotiška.

VISCOSE® – tai celiuliozės pagrindo pluoštas. Palyginus su tokiais gamtiniais pluoštais kaip medvilnė ar linas, viscozės pluošto medžiaga yra lygesnė ir švaresnė. Šio pluošto medžiaga yra ne tik minkšta, gerai sugerianti drėgmę ir gražiai krintanti, bet ir priskiriama prie ekologiškų žaliavų – VISCOSE ® visiškai suyra gamtoje.

Kolekcija susideda iš 12 skirtingų gaminių, kuriuos galima komplektuoti įvairiomis kombinacijomis.

Visos žaliavos turi Oeko-Teks Standart 100 sertifikatus.


Krepšelis

prekės: 0
kaina: 0,00 € (tuščia)
Daugiau

Jūs nesate klubo narys, todėl prekių kainas matote be 10 procentų nuolaidos.
Elektroninio pašto adresas Slaptažodis

Naujienlaiškis

jūsų el. paštasKlauskite gyvai!
Apatinis trikotažas SERMIJA.LT