Svetainių kūrimas: webo.lt

MADEMOISELLE CHANTE LE BLUES

Patricijos Kas (Patricia Kass) kompozicija „Mademoiselle chante le blues“ tapo įkvėpimo šaltiniu kompanijos dizaineriams ir konstruktoriams kuriant nėriniuotą apatinių kolekciją, kurią mes taip ir pavadinome „Mademoiselle chante le blues“ – „Bliuzą dainuojanti mergina“.

Garsų melodija sukuria nuotaiką, atspindėdama nepakartojamą ir kiekvienąkart naują įvaizdį, nuosekliai pereidama į spalvų melodiją: paslaptinga ir mįslinga juoda, vaizduotę žadinanti ir intriguojanti raudona, moteriška ir subtili balta.

Spalvų ir atspalvių žaismas bei jų dermė sukuria šviesos efektus, o į nėrinius įpinti blizgūs siūlai, suteikiantys veidrodžių mirgėjimo įspūdį, deriniuose su šilko švelnumo pluoštu, daro šią kolekciją jaudinančia ir erotiška.

Kolekcijos liemenėlių išskirtinis bruožas yra platėjančios petnešėlės, sukurtos mūsų kompanijos konstruktorių, panaudojusio formuojančias detales iš laminuoto porolono, aptraukto švelniu lyg šilkas audiniu. Petnešėlės minkštos ir elastingos, aptakios formos, nuosekliai platėjančios pečių link. Rafinuoti rankų darbo kaspinėliai iš satino, spalva derantys su nėriniais, auksuotos juostelės atspalvio, tapo kolekcijos „Mademoiselle chante le blues“ gaminių papuošimais


Krepšelis

prekės: 0
kaina: 0,00 € (tuščia)
Daugiau

Jūs nesate klubo narys, todėl prekių kainas matote be 10 procentų nuolaidos.
Elektroninio pašto adresas Slaptažodis

PERKANT DAUGIAU NEI UŽ 35 EUR  PRISTATYMAS NEMOKAMAS!

Naujienlaiškis

jūsų el. paštasKlauskite gyvai!
Apatinis trikotažas SERMIJA.LT